ЛЕД шешир

 • Фабрика директна продаја нова креативна тамна ноћни сјај лого прилагођена лед цасуал капа

  Фабрика директна продаја нова креативна тамна ноћни сјај лого прилагођена лед цасуал капа

  Наслов: Фабричка директна продаја нови креативни лого са тамним ноћним сјајем прилагођени лед цасуал шешир
  Величина производа: 20 * 14 цм
  Обим шешира: 55-60 цм
  Величина логотипа: 8 * 5 цм
  Материјал: Памук 100%
  Боја: бела, жута, ружичаста, зелена, плава, црвена, црна
  Штампа логотипа: прихватљиво
  Батерија: 2 * ААА
  Тежина производа: 0,15 кг
  Непрекидно радно време: 48Х
  Места за пријаву: Барови, журка, активност, такмичење
  Узорак: бесплатна достава